Municipalities NewsAll news

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۹ - ۱۳:۳۶
Background image

پارک ومارکیت زنانه در شهر غزنی افتتاح شد

پارک ومارکیت زنانه در شهر غزنی افتتاح شد!
----------------------------
دوشنبه 7 سرطان 1400
پارک و مارکیت زنانه که در عقب ریاست مخابرات از مربوطات ناحیه اول که دارای هفت باب دکان و یک باب رستورانت می باشد، از طرف ریاست شاروالی غزنی اعمار شده است با حضور معاون اجتماعی واقتصادی مقام ولایت، شاروال صاحب، روئسای ادارات مختلف چون: شورای ولایتی، سارنوالی استیناف، مستوفیت، اطلاعات وفرهنگ، کارواموراجتماعی، امورزنان و زراعت ومالداری، معاون شهری ریاست امنیت ملی، آمرین و شماری از کارمندان اداری شاروالی غزنی، زنان صنعت پیشه و جوانان افتتاح گردید.
مختاراحمد "ملکیار" شاروال غزنی یادآور شد که این پارک و مارکیت می تواند فرصت کاری و زمینه ی تفریح را برای زنان مساعد سازد. معاون مقام ولایت، رئیس شورای ولایتی، رئیس امور زنان و رئیس اطلاعات وفرهنگ هرکدام ضمن ابراز تشکر از ریاست شاروالی غزنی از اعمار این پارک و مارکیت اظهار خرسندی نموده و روی استفاده ی درست از آن وهم چنان تشویق بانوان برای سهم گیری در راه اندازی کارهای اقتصادی تاکید کردند.
در برنامه افتتاحیه شماری از بانوان صنعت پیشه صنایع دستی و غذاهای محلی را به نمایش گذاشتند.

پارک ومارکیت زنانه در شهر غزنی افتتاح شد

پارک ومارکیت زنانه در شهر غزنی افتتاح شد

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۸ - ۱۲:۴۳
Background image

روند توزیع بسته های کمکی غذایی، برنامه دسترخوان ملی در شهر چاریکار آغاز شد

روند توزیع بسته های کمکی غذایی، برنامه دسترخوان ملی در شهر چاریکار آغاز شد.

سه شنبه، ۸سرطان۱۴۰۰

روند توزیع بسته های کمکی غذایی برنامه دسترخوان ملی در مقر شاروالی چاریکار طی محفلی،  با اشتراک فضل الدین عیار، والی ولایت پروان، الحاج خواجه روح‌الله صدیقی، شاروال چاریکار، مسئولین برنامه دسترخوان ملی و مؤسسه همکار ( REACH)، و تعدادی از باشندگان شهر چاریکار  آغاز شد.