کاروان اتصال شهر ها به اسعد آباد رسید و نیاز جدی شهروندان به همدلی را به نمایش گذاشت

waseel_admin1
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۸:۲۹
خواهر شهری بین شهرهای ایبک و اسعد آباد

شاروالی های اسعد آباد و ایبک، از رهگذر تفاهم نامه خواهر شهری که روز سه شنبه 6 حوت 1398 در تالار مقام ولایت کنر ها توسط شاروالان اسعدآباد و ایبک در حضور والی کنر ها، رئیس عمومی حکومتداری شهری اداره ارگان های محلی، معاون ولایت کنر ها، رئیس شورای ولایتی سمنگان، روسای ادارات ولایات کنرها و سمنگان، شاروالان جلال آباد، تورخم و بتی کوت ننگرهار، کارکنان شاروالی های اسعدآباد و ایبک، متنفذین، جوانان و زنان به امضا رسید، با هم هدف مندانه وصل شدند. والی کنر ها اتصال شهر ها را گامی موثر برای تقویت وحدت ملی و شکستن مرز های سمتی و تباری دانست و بر همدلی و برادری برای آینده مرفه تاکید ورزید. محترم محمد نصیر حمیدی رئیس عمومی حکومتداری شهری اداره ارگان های محلی این حرکت را بستر اتصال فرهنگی و اجتماعی شهر ها شمرد و ضمن تاکید بر تنوع بمثابه قوت، روی آتشی دادن احساسات و تفاوت ها تمرکز نمود و تقاضا کرد تا افغانستان از طریق افکار و دل ها وصل گردد. رئیس شورای ولایتی سمنگان و رئیس سکتوری مقام ولایت سمنگان روی اهمیت همکاری بین شهر ها و مشترکات ولایات صحبت نمودند و از میزبانی عالی اداره و مردم کنرها قدرانی کردند. در حاشیه این برنامه، از ادارات و محلات مختلف ولایت کنر ها بازدید بعمل آمد و گفتمان ها میان همتایان صورت گرفت. بسوی کاهش و زدودن فاصله ها میان شهروندان 

sister

sisiter cit

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۸:۵۲
Background image

برای نخستین بار راه اندازی گفتمان های شهروندی گذر

گفتمان شهروندی گذر بر اساس طرح و دیدگاه ریاست عمومی حکومتداری شهری و به منظور تقویت حکومتداری شهروند محور، تقویت حس مالکیت مردمی در حکومتداری شهری، شناسایی و گرد آوری دیدگاه و نظریات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۸:۲۹
Background image

کاروان اتصال شهر ها به اسعد آباد رسید و نیاز جدی شهروندان به همدلی را به نمایش گذاشت

شاروالی های اسعد آباد و ایبک، از رهگذر تفاهم نامه خواهر شهری که روز سه شنبه 6 حوت 1398 در تالار مقام ولایت کنر ها توسط شاروالان اسعدآباد و ایبک در حضور والی کنر ها، رئیس عمومی حکومتداری. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۱۱:۱
Background image

افتتاح مجمع راه حل های شهری افغانستان و سیستم مدیریت اطلاعات وکلای گذر

محمد نصیر حمیدی : اداره مصمم است تا شهرها به مراکز تولید و نوآوری تبدیل شوند

محمد نصیر حمیدی رئیس عمومی حکومت‌داری شهری ادارۀ ارگان‌های محلی، در برنامۀ آموزشی که برای رؤسا، آمرین و. . .

BACK TO NEWS