معرفی رئیس جدید بخش شهری برنامه ملی میثاق شهروندی

waseel_admin
جمعه ۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۴:۳۵
معرفی رئیس جدید برنامه ملی میثاق شهروندی

مراسمی به منظور معرفی محترم محمد نجیب امیری به حیث رئیس عمومی بخش شهری برنامه ملی میثاق شهروندی با حضور داشت محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها، محمد نصیر حمیدی رئیس حکومتداری شهری، احمد سعید فیضی مشاور ارشد تحلیل و ارزیابی معینیت شاروالی ها، محمد امین توخی رئیس عواید و محاسبه امورشاروالی ها، سید محرم سادات رئیس تخنیکی معینیت شاروالی ها، عبدالباری احمدزی رئیس عملیاتی میثاق شهروندی و سایر کارمندان برنامه در تالار کنفرانس معینیت شاروالی ها برگزار گردید.

در نخست محترم پوپل صاحب تقرری ایشان را به حیث رئیس عمومی بخش شهری برنامه تبریکی عرض نموده و افزودند که امیری صاحب یکی از شخصیت های مهم این مملکت است او کسی است که در برنامه های مردمی همچون برنامه ملی میثاق شهروندی تجربه بیشتر دارد و او همیشه به انکشاف باورمند است و کار های خویش را صادقانه انجام داده است. محترم پوپل صاحب در ادامه فرمودند که امیدوارم قسمیکه محترم امیری صاحب در کارهای قبلی خویش صادقانه کار نموده است، در این برنامه با ما همینطور همکار باشند.

بعدا محترم نجیب امیری از محترم پوپل صاحب و سایر همکاران سپاس نموده و فرمودند تشکر از این که بالای من اعتماد نمودید و کوشش میکنم تا با رهنمایی های شما کارهای که برایم سپرده میشود به وجه احسن آن انجام دهم

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۶:۳
Background image

گفتمان گروهی رهبران در هفتمین مجمع شهری در مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی به نمایندگی از افغانستان در «گفتمان گروهی رهبران» این مجمع اشتراک ورزیده و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۱:۴۷
Background image

به سلسله ملاقات های محترم معین شاروالیها با وزیر انکشاف شهری مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی با هیات معیتی شان با وزیر انکشاف شهری مالیزیا ملاقات نمودند.

در این دیدار محترم. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۹:۵۷
Background image

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام در مالیزیا:

نشستی با محترمه میمونه شریف احمد رئیس برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد UN- HABITAT

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای. . .

BACK TO NEWS