مرکز آموزش الکترونیکی گشایش یافت

DMM
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۹:۳۸
مرکز آموزش الکترونیکی گشایش یافت

مراسمی که به همین منظور روز دوشنبه 1 جدی در تالار اداره مستقل ارگانهای محلی تدویر یافته بود، "مرکز آموزش الکترونیکی" برای کارمندان ادارات محلی افتتاح گردید.سیستم آموزش الکترونیکی به گونه تنظیم شده است که کارمندان ادارات محلی میتوانند از طریق وارد شدن به این سیستم از تمامی برنامه های اموزشی مرتبط به وظایف شان، مستفید شوند. در این سیستم در حال حاضر 30 برنامه مختلف اموزشی گنجانیده شده است.

هدف از گشایش این مرکز، ایجاد بستر آموزشی آراسته با معیارهای جهانی برای همه کارمندان ادارات محلی در همه جا و بدون هزینه گفته شده است.

شمیم خان کټوازی رئیس اداره مستقل ارگانهای محلی ضمن خوش امدید به اشتراک کننده گان این برنامه، گفت: رهبری اداره متعهد است تا ظرفیت خویش را در قسمت ایجاد سیستم ها بالا برده و از این طریق به اهداف حکومتداری خوب، مبارزه با فساد اداری و تحکیم ثبات که اجتماع ما به آن نیازمند است، برسد.

وی همچنان گفت که از طریق این سیستم در مدت کم آموزش مهم و بهتر به کارمندان ادارات محلی ارائه خواهد شد.

رئیس اداره مستقل ارگانهای محلی تاکید ورزید تا تمامی بخش های اداره، در قسمت تدوین برنامه ها و جابجایی آن در سیستم یاد شده، اقدام نموده و پلان های منظم را در این خصوص ترتیب نمایند.

با این حال محمد نصیر حمیدی رئیس عمومی حکومتداری شهری ضمن تشریح اهداف این سیستم، آنرا صفحه آموزشی جدید و بی سابقه برای کارمندان ادارات محلی خواند.

به باور وی در طی بیست سال گذشته برنامه های متعدد اموزشی برگزار شده که در کنار اینکه نتایج پایدار را در پی نداشت، برنامه ها اکثر با هزینه بیشتر برگزار میگردید که از طریق سیستم انلاین، برنامه ها به هزینه کمتر تدویر و همچنین محدودیت ها در قسمت تعداد اشتراک کننده گان، زمان و مکان، برطرف خواهد شد.

عبدالصمد مقصودی رئیس سیستم سازی الکترونیکی در مورد کارایی مرکز آموزش الکترونیکی روشنی انداخته گفت که با گشایش این سیستم نیاز به حضور کارمندان جهت فرا گیری برنامه های اموزشی به مرکز و همچنین محدودیت زمان و مکان وجود نداشته و بخاطر سهولت هرچه بیشتر، میتوان در یک برنانه اموزشی آنلاین تعداد کثیری از کارمندان ادارات محلی اشتراک ورزند.

مرکز آموزش الکترونیکی روی چهار محور کار مینماید و کارمندان ادارات محلی میتوانند در قدم نخست با ورود به این سیستم حساب کاربری باز نموده و بعد از تثبیت هویت کارمند از سوی ریاست منابع بشری اداره، آموزش را شروع کنند و بعد از فراگیری اموزش ها، کارمندان ادارات، پروسه امتحان را به شکل انلاین سپری و به انها تصدیق نامه داده میشود که به واسطه ان تصدیق میگردد که کارمند یک برنامه اموزشی را فرا گرفته است.

از برنامه های که در این سیستم گنجانیده شده است، کارمندان ادارات محلی میتوانند در دور ترین نقاظ کشور، استفاده کنند.

در این برنامه شمیم خان کټوازی رییس اداره مستقل ارگانهای محلی، محمد یعقوب حیدری والی کابل، علی صابری معین شهری وزارت شهر سازی و اراضی، مسوولین خدمات ملکی، شاروالان، رؤسا و کارمندان اداره اشتراک ورزیده بودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۹:۲۲
Background image

نگاه شاروالی به سال مالی ۱۴۰۰، نگاه نو، استراتیژیک و SDF محور خواهد بود!

نگاه شاروالی به سال مالی ۱۴۰۰، نگاه نو، استراتیژیک و SDF محور خواهد بود.
به منظور انطباق برنامه‌ها با چارچوب انکشاف استراتیژیک، تزئید ظرفیت تشکیلاتی، افزایش عواید، مدیریت موثر. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۹:۳۸
Background image

مرکز آموزش الکترونیکی گشایش یافت

مراسمی که به همین منظور روز دوشنبه 1 جدی در تالار اداره مستقل ارگانهای محلی تدویر یافته بود، "مرکز آموزش الکترونیکی" برای کارمندان ادارات محلی افتتاح گردید.سیستم آموزش الکترونیکی به. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۹ - ۲۰:۱۱
Background image

خواهرشهری فصل هم حرکتی برای سازندگی، توسعه و انکشاف پایدار با وصلت شهرها!

خواهرشهری قرارداد همکاری میان شاروالان یا سران دو شهر است برای ایجاد همبستگی، اتحاد بیشتر انسانی، فرهنگی و اجتماعی، همکاری تجارتی و اقتصادی و ورزشی می باشد.

به اساس پالیسی حکومت و تحت. . .

BACK TO NEWS