سفر سیر مطالعاتی هیئت افغانی به کشور گرجستان

waseel_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۶:۱۴
سفر به جورجیا

سفر سیر مطالعاتی هیئت افغانی به کشور گرجستان از 29 سنبله الی 8 میزان راه اندازی شد

به منظور کسب تجارب از سیستم حکومتداری محلی گرجستان دفتر انکشافی ملل متحد/ پروژه حکومتداری محلی افغانستان در هماهنگی با معینیت شاروالی ها/ اداره مستقل ارگان های محلی این سیر مطالعاتی را به کشور گرجستان جهت آموزش در خصوص ساختار ها، میکانیزم ها، سیستم ها و حکومتداری شهری راه اندازی نمودند.  هیئت متشکل از معین شاروالی ها، 3 تن از شاروالان، 2 تن از معاونین بورد های مشورتی شاروالی ها و 2 تن از کارمندان برنامه LoGo بودند.

سفر جورجیا

این هیئت از اتحادیه ملی مقامات محلی گرجستان (NALAG) و شاروالی کوتایسی، پارک های شاروالی ها، سیستم عرضه خدمات و خدمات آموزشی قبل از مکتب دیدار نمودند که معلومات توسط مقامات محلی در خصوص سیستم ها و شاروالی ها ارائه گردید.

آقای عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها از مقامات ضمن توضیحات شان قدر دانی نموده و یک سلسله سوالات را مطرح نمودند که از طرف ایشان پاسخ های مفصل ارائه گردید. آقای پوپل با آروزی همکاری های بیشتر میان شهر های گرجستان و افغانستان لوح های قدردانی را به مقامات گرجستان اهدأ نمودند.

علاوه براین، شاروالی کوتایسی علاقمندی خویش را جهت ایجاد خواهر شهری با شاروالی های افغانستان ابراز داشتند که اقدامات بعدی را حسب نیازمندی ها معینیت شاروالی ها روی دست خواهد گرفت.

سفر جورجیا

در جریان دیدار های ساحوی مقامات شاروالی اطلاعات را به هیئت در خصوص اجراآت و خدمات شاروالی ابراز داشتند و همچنان به سوالات پاسخ های نیز ارائه نمودند.

معین شاروالی ها با ابراز قدردانی از تنظیم و راه اندازی این سفر آموزنده و دلچسپ توسط UNDP/LoGo شاروالان را جهت استفاده بهینه از آن رهنمائی نمودند.

سفر جورجیا

سفر جورجیا

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۶:۳
Background image

گفتمان گروهی رهبران در هفتمین مجمع شهری در مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی به نمایندگی از افغانستان در «گفتمان گروهی رهبران» این مجمع اشتراک ورزیده و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۱:۴۷
Background image

به سلسله ملاقات های محترم معین شاروالیها با وزیر انکشاف شهری مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی با هیات معیتی شان با وزیر انکشاف شهری مالیزیا ملاقات نمودند.

در این دیدار محترم. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۹:۵۷
Background image

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام در مالیزیا:

نشستی با محترمه میمونه شریف احمد رئیس برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد UN- HABITAT

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای. . .

BACK TO NEWS