رئیس برنامه سرمایه گذاری شهرها معرفی و رسما" به کار آغاز کرد

waseel_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۲:۲۵
cip

تاریخ: ۱۹ عقرب ۱۳۹۸
محترم حمدالله همدرد به عنوان رئیس برنامه سرمایه گذاری در شهرها (City Investment Program) رسما" از طرف محترم عبدالباقی پوپل، معین شاروالی های اداره مستقل ارگانهای محلی در حضور داشت روسای این معینیت و مسوولین برنامه ملی میثاق شهروندی و برنامه اشتغال زایی به کارمندان این اداره به معرفی گرفته شد. محترم حمدالله همدرد از جمله کادر های متعهد، جوان با پیشینه ای ۱۶ سال تجربه کاری در سکتور انکشافی به سمت های مختلف ایفای وظیفه نموده است.

cip

برنامه سرمایه گذاری در شهرها (CIP) به هدف ایجاد ساختار های زیر بنایی برای جلب سرمایه و حمایت از بخش های مالی شاروالی ها زیر چتر معینیت شاروالی ها ایجاد گردیده تا عواید شاروالی ها به صورت شفاف و سیستماتیک آن نه تنها جمع آوری بل بصورت درست آن نیز به مصرف برسد.

این برنامه در دو مرحله برای پنج سال دیزاین شده که در مرحله نخست پنج شهر(کندهار، هرات، مزار شریف، جلال آباد و خوست) را تحت پوشش قرار خواهد داد و در مرحله دوم به 4 شهر دیگر نیز توسعه خواهد یافت.

cip

cip

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۱:۴۸
Background image

در ادامه سفر معین شاروالی ها به کشور ترکیه

سفر محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها همراه با چند تن از شاروالان به کشور ترکیه
محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها در جلسه ای با بانک جهانی و کمپنی ساساکی در شهر استانبول با حضور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۴:۳۹
Background image

تدویر جلسه شبکه مسئولین نظارت و ارزیابی شاروالی ها

جلسه شبکه مسئولین نظارت و ارزیابی شاروالی ها مطابق به طرزالعمل ایجاد و فعالیت این شبکه با حضورداشت تمامی اعضای شبکه و با همکاری دفتر محترم شهر به مورخ ۱۸ قوس سال ۱۳۹۸ دایر گردید. درین. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۲:۳۲
Background image

یگ گام دیگر در مسیر تطبیق قانون شاروالی ها

به تاریخ 14 قوس سال 1398کارگاه مشورتی به منظور دریافت نظریات نهاد های جامعه مدنی، وکلای گذر، اعضای بورد های مشورتی و شاروالان و کارکنان شاروالی های مزارشریف، بلخ، خلم، شولگره و دولت. . .

BACK TO NEWS