رئیس برنامه سرمایه گذاری شهرها معرفی و رسما" به کار آغاز کرد

Waseel_Yousufzai
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۲:۲۵
cip

تاریخ: ۱۹ عقرب ۱۳۹۸
محترم حمدالله همدرد به عنوان رئیس برنامه سرمایه گذاری در شهرها (City Investment Program) رسما" از طرف محترم عبدالباقی پوپل، معین شاروالی های اداره مستقل ارگانهای محلی در حضور داشت روسای این معینیت و مسوولین برنامه ملی میثاق شهروندی و برنامه اشتغال زایی به کارمندان این اداره به معرفی گرفته شد. محترم حمدالله همدرد از جمله کادر های متعهد، جوان با پیشینه ای ۱۶ سال تجربه کاری در سکتور انکشافی به سمت های مختلف ایفای وظیفه نموده است.

cip

برنامه سرمایه گذاری در شهرها (CIP) به هدف ایجاد ساختار های زیر بنایی برای جلب سرمایه و حمایت از بخش های مالی شاروالی ها زیر چتر معینیت شاروالی ها ایجاد گردیده تا عواید شاروالی ها به صورت شفاف و سیستماتیک آن نه تنها جمع آوری بل بصورت درست آن نیز به مصرف برسد.

این برنامه در دو مرحله برای پنج سال دیزاین شده که در مرحله نخست پنج شهر(کندهار، هرات، مزار شریف، جلال آباد و خوست) را تحت پوشش قرار خواهد داد و در مرحله دوم به 4 شهر دیگر نیز توسعه خواهد یافت.

cip

cip

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۳:۵
Background image

د ښارواليو معين د ښاروالانو ستونزې او وړانديزونه واورېدل

د سيمه‌ييزو ارګانونو ادارې د ښارواليو معين محترم روح الله نيازی د هېواد له نهو تنو ښاروالانو سره د هغوی پر ستونزو او وړانديزونو وغږېده.

په دغه ليدنه کې د کندهار، هرات، جلال اباد، مزار. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۵:۰
Background image

تاکید روی بهبود عرضه خدمات شهری، مبارزه با فساد و نظارت از تطبیق مؤثر برنامه ها

 محترم روح الله نیازی معین شاروالی های اداره ارگان های محلی، روز دوشنبه مطابق به ۹ سرطان ۱۳۹۹ طی جلسه ای با اعضای رهبری این معینیت بر بهبود عرضه خدمات شهری به شهروندان، نظم شهری، بلند. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۲:۱
Background image

رسیدگی به شکایات شهروندان یکی از اولویت های اداره ارگان های محلی برای پاسخگو و عادلانه سازی خدمات، قانون مند سازی اجراات و مبارزه علیه فساد اداری می باشد

رسیدگی به شکایات شهروندان یکی از اولویت های اداره ارگان های محلی برای پاسخگو و عادلانه سازی خدمات، قانون مند سازی اجراات و مبارزه علیه فساد اداری می باشد.

طبق طرزالعمل رسیدگی به شکایات. . .

BACK TO NEWS