در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام در مالیزیا:

waseel_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۹:۵۷
un habitat

نشستی با محترمه میمونه شریف احمد رئیس برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد UN- HABITAT

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی با هیات معیتی شان با رئیس برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد UN- HABITAT ملاقات نمودند.

un habitat

در این نشست به تزئید همکاری های این سازمان با جهموری اسلامی افغانستان تاکید صورت گرفت و همچنان از رهبری سازمان خواسته شد تا متخصصین مجرب خویش را جهت تحلیل معلومات شهری به دفتر مرکزی این سازمان در افغانستان اعزام بدارند تا از نتایج آن برای ایجاد پلان های شهری استفاده موثر صورت گیرد. که از طرف ایشان وعده همکاری همه جانبه صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۲:۲۵
Background image

رئیس برنامه سرمایه گذاری شهرها معرفی و رسما" به کار آغاز کرد

تاریخ: ۱۹ عقرب ۱۳۹۸
محترم حمدالله همدرد به عنوان رئیس برنامه سرمایه گذاری در شهرها (City Investment Program) رسما" از طرف محترم عبدالباقی پوپل، معین شاروالی های اداره مستقل ارگانهای. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۶:۳
Background image

گفتمان گروهی رهبران در هفتمین مجمع شهری در مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی به نمایندگی از افغانستان در «گفتمان گروهی رهبران» این مجمع اشتراک ورزیده و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۱:۴۷
Background image

به سلسله ملاقات های محترم معین شاروالیها با وزیر انکشاف شهری مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی با هیات معیتی شان با وزیر انکشاف شهری مالیزیا ملاقات نمودند.

در این دیدار محترم. . .

BACK TO NEWS