به سلسله دیدارها؛ دیدار معین شاروالیها با شاروال شهر محمودراقی ولایت کاپیسا

waseel_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۵:۳۳
دیدار معین شاروالیها با شاروال محمود راقی

محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگان های محلی به سلسله دیدارهای شان با شاروالان و مسوولین ادارات محلی پیرامون رفع چالش های شهری و مشکلات شاروالی ها، این بار در دفتر کاری ایشان با محترم عزیز الرحمن افضلی الکوزی شاروال شهر محمودراقی ولایت کاپیسا ملاقات نمودند.
در این دیدار پیرامون چگونگی آغاز توزیع نمرات رهایشی و تجارتی در شهرهای ولایت کاپیسا، شامل نمودن شهر محمود راقی در برنامه ملی میثاق شهروندی و انتقال پول مقروضیت به شاروالی محمود راقی از وزارت مالیه صحبت های همه جانبه نمودند در ضمن از کارکرد ها و فعالیت های شاروالی شهرمحمودراقی ولایت کاپیسا در امر خدمت رسانی به باشنده گان این شهر ابراز خرسندی نموده و در قسمت رفع چالش ها و مشکلات شهری یک تعداد راه حل های عملی پیشنهاد شد، که از طرف شاروال شهر محمودراقی ولایت کاپیسا مورد پذیرش قرار گرفت.

popal sb with mayor of kapisa

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۸:۵۲
Background image

برای نخستین بار راه اندازی گفتمان های شهروندی گذر

گفتمان شهروندی گذر بر اساس طرح و دیدگاه ریاست عمومی حکومتداری شهری و به منظور تقویت حکومتداری شهروند محور، تقویت حس مالکیت مردمی در حکومتداری شهری، شناسایی و گرد آوری دیدگاه و نظریات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۸:۲۹
Background image

کاروان اتصال شهر ها به اسعد آباد رسید و نیاز جدی شهروندان به همدلی را به نمایش گذاشت

شاروالی های اسعد آباد و ایبک، از رهگذر تفاهم نامه خواهر شهری که روز سه شنبه 6 حوت 1398 در تالار مقام ولایت کنر ها توسط شاروالان اسعدآباد و ایبک در حضور والی کنر ها، رئیس عمومی حکومتداری. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۱۱:۱
Background image

افتتاح مجمع راه حل های شهری افغانستان و سیستم مدیریت اطلاعات وکلای گذر

محمد نصیر حمیدی : اداره مصمم است تا شهرها به مراکز تولید و نوآوری تبدیل شوند

محمد نصیر حمیدی رئیس عمومی حکومت‌داری شهری ادارۀ ارگان‌های محلی، در برنامۀ آموزشی که برای رؤسا، آمرین و. . .

BACK TO NEWS