به سلسله دیدارها؛ دیدار معین شاروالیها با شاروال شهر محمودراقی ولایت کاپیسا

waseel_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۵:۳۳
دیدار معین شاروالیها با شاروال محمود راقی

محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگان های محلی به سلسله دیدارهای شان با شاروالان و مسوولین ادارات محلی پیرامون رفع چالش های شهری و مشکلات شاروالی ها، این بار در دفتر کاری ایشان با محترم عزیز الرحمن افضلی الکوزی شاروال شهر محمودراقی ولایت کاپیسا ملاقات نمودند.
در این دیدار پیرامون چگونگی آغاز توزیع نمرات رهایشی و تجارتی در شهرهای ولایت کاپیسا، شامل نمودن شهر محمود راقی در برنامه ملی میثاق شهروندی و انتقال پول مقروضیت به شاروالی محمود راقی از وزارت مالیه صحبت های همه جانبه نمودند در ضمن از کارکرد ها و فعالیت های شاروالی شهرمحمودراقی ولایت کاپیسا در امر خدمت رسانی به باشنده گان این شهر ابراز خرسندی نموده و در قسمت رفع چالش ها و مشکلات شهری یک تعداد راه حل های عملی پیشنهاد شد، که از طرف شاروال شهر محمودراقی ولایت کاپیسا مورد پذیرش قرار گرفت.

popal sb with mayor of kapisa

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۱:۴۸
Background image

در ادامه سفر معین شاروالی ها به کشور ترکیه

سفر محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها همراه با چند تن از شاروالان به کشور ترکیه
محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها در جلسه ای با بانک جهانی و کمپنی ساساکی در شهر استانبول با حضور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۴:۳۹
Background image

تدویر جلسه شبکه مسئولین نظارت و ارزیابی شاروالی ها

جلسه شبکه مسئولین نظارت و ارزیابی شاروالی ها مطابق به طرزالعمل ایجاد و فعالیت این شبکه با حضورداشت تمامی اعضای شبکه و با همکاری دفتر محترم شهر به مورخ ۱۸ قوس سال ۱۳۹۸ دایر گردید. درین. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۲:۳۲
Background image

یگ گام دیگر در مسیر تطبیق قانون شاروالی ها

به تاریخ 14 قوس سال 1398کارگاه مشورتی به منظور دریافت نظریات نهاد های جامعه مدنی، وکلای گذر، اعضای بورد های مشورتی و شاروالان و کارکنان شاروالی های مزارشریف، بلخ، خلم، شولگره و دولت. . .

BACK TO NEWS