به سلسله دیدارها؛ دیدار با والی نورستان

waseel_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۵:۱۷
popal sb with nooristan gov

14 میزان 1398

محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگان های محلی به سلسله دیدارهای شان با والیان،  شاروالان و مسوولین ادارات محلی پیرامون رفع چالش های شهری و مشکلات شاروالی ها، این بار در دفتر کاری ایشان با محترم حافظ عبدالقیوم والی نورستان، ملاقات نمودند.

در این دیدار محترم عبدالباقی پوپل روی موضوعات مصرف پول تشویقی و کمکی در شهر پارون و مصرف  70 میلیون پول منظور شده از سوی رئیس جمهور در ولایت کنر صحبت های همه جانبه نمودند که در ادامه این دیدار پیرامون فعالیت های برنامه اشتغالزایی در ولایت نورستان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در اخیر محترم احمدالله ضمن توضیح فعالیت ها و کار کردهای خویش ، چالشها و نیازمندی های موجود در ولایت نورستان را  نیز با جناب معین صاحب شریک نمودند که از جانب محترم معین صاحب وعده هر نوع همکاری داده شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۶:۳
Background image

گفتمان گروهی رهبران در هفتمین مجمع شهری در مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی به نمایندگی از افغانستان در «گفتمان گروهی رهبران» این مجمع اشتراک ورزیده و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۱:۴۷
Background image

به سلسله ملاقات های محترم معین شاروالیها با وزیر انکشاف شهری مالیزیا

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای محلی با هیات معیتی شان با وزیر انکشاف شهری مالیزیا ملاقات نمودند.

در این دیدار محترم. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۹:۵۷
Background image

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام در مالیزیا:

نشستی با محترمه میمونه شریف احمد رئیس برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد UN- HABITAT

در حاشیه هفتمین مجمع شهری آسیا و اقیانوس آرام، محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگانهای. . .

BACK TO NEWS