به سلسله دیدارها؛ دیدار با شاروال نیلی

waseel_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۴:۴۴
popal sb with mayor of nili

محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی های اداره ارگان های محلی به سلسله دیدارهای شان با والیان، شاروالان و مسوولین ادارات محلی پیرامون رفع چالش های شهری و مشکلات شاروالی ها، این بار در دفتر کاری ایشان با محترمه خدیجه زهرا احمدی شاروال نیلی ، ملاقات نمودند

در این دیدار محترم عبدالباقی پوپل از کارکردهای موثر خانم زهرا شاروال شهر نیلی در بخش های مشارکت مردم، مدیریت زمین و افزایش عواید شاروالی و دیگر پیشرفت های سکتوری شهری اظهار سپاس نمودند. بعداًد در ادامه این دیدار محترمه بانو زهرا ضمن توضیح فعالیت ها و کار کردهای خویش ، چالشها و نیازمندی های موجود در شاروالی نیلی را نیز با جناب معین صاحب شریک نمودند.

در اخیر خانم زهرا احمدی از حمایت همیشه گی محترم عبدالباقی پوپل اظهار امتنان و سپاس نموده و فرمودند که به عنوان شهروند این کشور و به عنوان شاروال در قبال مسوولیت های خویش پاسخگو خواهم بود و در آینده نیز خواهان افزایش همکاری محترم معین صاحب در راستای خدمت به مردم میباشم

پوپل صاحب همراه با شاروال نیلی

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۱:۴۸
Background image

در ادامه سفر معین شاروالی ها به کشور ترکیه

سفر محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها همراه با چند تن از شاروالان به کشور ترکیه
محترم عبدالباقی پوپل معین شاروالی ها در جلسه ای با بانک جهانی و کمپنی ساساکی در شهر استانبول با حضور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۴:۳۹
Background image

تدویر جلسه شبکه مسئولین نظارت و ارزیابی شاروالی ها

جلسه شبکه مسئولین نظارت و ارزیابی شاروالی ها مطابق به طرزالعمل ایجاد و فعالیت این شبکه با حضورداشت تمامی اعضای شبکه و با همکاری دفتر محترم شهر به مورخ ۱۸ قوس سال ۱۳۹۸ دایر گردید. درین. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۲:۳۲
Background image

یگ گام دیگر در مسیر تطبیق قانون شاروالی ها

به تاریخ 14 قوس سال 1398کارگاه مشورتی به منظور دریافت نظریات نهاد های جامعه مدنی، وکلای گذر، اعضای بورد های مشورتی و شاروالان و کارکنان شاروالی های مزارشریف، بلخ، خلم، شولگره و دولت. . .

BACK TO NEWS